הביטו ברכב שנמצא על ידכם בכביש, אתם רואים שם נהג צעיר? אם תסריטי אימה אודות הנהיגה הפרועה של נהגים צעירים בימנו היא האסוציאציה הראשונה שלכם, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את הראיון שערכנו עם זוג הורים על מערכת ההתרעה שהם התקינו ברכבם ועל תסריטי האימה שהתחלפו בתחושות ביטחון.

הילדים שלכם הוציאו רישיון נהיגה? בוא נדבר על הביטחון שלהם

רוצים הנחה של 1,500 ש"ח בטסט? השאירו פרטים ונבדוק את זכאותכם

 

איתן ולימור, בני 58 ו-51 בהתאמה, תושבי המרכז:

ש: "ספרו לנו על החיים סביב עניין הנהיגה לפני התקנת המערכת?"

לימור: "זה היה כמו מלחמה! ריבים אינסופיים עם הילד! 'לאן? השעה מאוחרת ואתה לא רוצה לנהוג עייף' אני מניחה שרב ההורים מכירים. כשהילד היה מנצח הייתה מתחילה המלחמה שלי עם עצמי בדאגה שהילד מסתובב עכשיו בכבישים, אומנם אני הכי סומכת עליו בעולם אבל לפעמים זה לא תלוי בו".

ש: אוקי, ואיך שמעתם על מערכות ההתרעה החכמות?

איתן: "זה קטע מצחיק, הייתי צריך לעשות את הטסט השנתי והמוסכניק אמר לי 'תגיד אין לך מערכת התרעה ברכב?', אמרתי לו שאני לא צריך, ואז הוא הסביר לי בדיוק איך זה עובד וגם גילה שיש הנחה של 1,500! בטסט השנתי!*  לא היססתי (צוחק)".

לימור: "אני זוכרת שגם אני הייתי סקפטית, אבל אז נכנסתי לקרוא קצת באינטרנט, ראיתי שיש כל מיני סוגים של מערכות, מערכות עם מצלמה, מערכות יותר משוכללות עם מצלמה ורדאר, והחלטנו להזמין מערכת, קודם כל בגלל הילד".

ש: ומה קרה מאז?

איתן: "זה בא בהדרגה, התחושה היא אחרת, כאילו יש לך עוד עיניים – הרבה יותר חדות ורואות רחוק יותר, בכל פעם שאתה עומד להיכנס לסכנה בפוטנציה…המערכת כבר צפצפה. אני זוכר שהיינו עושים כמו תחרויות כאלה שהילד היה מתערב איתי שהמערכת לא תצפצף לו בזמן הנהיגה, זה הפך להיות כמו שיעור נהיגה".

לימור: "משם זה עזר לנו לשחרר…הכביש הוא עדיין אותו כביש, אבל כשיש טכנולוגיה כזו, תחושת הביטחון נבנית מיום ליום, והצלחנו להגיע עם הילד להסכם שלום, ובעיקר עם עצמנו".

ש': מה הייתם ממליצים להורים שמתלבטים האם להתקין מערכת?

איתן: "היה לי השבוע שיחה על זה, אמרו לי 'המערכת הזו שאתה כל הזמן מדבר עליה? אתה יכול להגיד לי ב-100% שהיא תמנע את התאונה הבאה?', אמרתי לו, '100% אין שום דבר בחיים, אבל תחשוב שהבן שלך היה חייל קרבי והייתה לך את האפשרות לקנות אפוד מגן ומשוכלל, לא היית עושה את זה?'

לפרטים נוספים על המערכת והתקנה חינם עד הבית השאירו לנו פרטים.

רוצים הנחה של 1,500 ש"ח בטסט? השאירו פרטים ונבדוק את זכאותכם

 

הכביש הוא עדיין אותו כביש, אבל כשיש טכנולוגיה כזו, תחושת הביטחון נבנית מיום ליום מערכת למניעת תאונות"

אולי תאהבו גם

לרוכשים עכשיו מצלמת דרך במתנה
בשווי של 350 ש"ח!