תקופת החופש הגדול היא האולטימטיבית לטיול משפחתי עם הילדים הנופשים. אמנם מדובר בתקופה בה עלות טיול שכזה תהיה משמעותית גבוהה לעומת זמנים אחרים, אך בכל זאת מדובר בזמן מצוין ליציאה לחופשה שתאפשר זמן איכות עם הילדים אחד על אחד במנותק מהלחץ היומיומי בעבודה שלא באמת מאפשר פניות מספקת לילדים. מבין היעדים המגוונים לחופשה בחו"ל, יעדי אירופה כמו הולנד, צרפת, איטליה הם הפופולאריים לחופשה עם הילדים מאחר ואלה כרוכים בטיסה לא ארוכה ומקומות יעד המציעים מגוון אתרים תיירותיים לכל המשפחה ואטרקציות מלאות אדרנלין עבור הגילאים השונים. להלן מספר דגשים שיוכלו למקסם את הסיכויים לחופשה משפחתית מוצלחת ומהנה עם הילדים ביעדי אירופה השונים:

יעדי החופשה המומלצים מעבר לים

יעדי אירופה מתאימים לחופשות עם ילדים בטווחי גילאים שונים. החל מילדים בגילאים הרכים ועד ילדים בגילאים בוגרים יותר. בעוד שהקטנטנים יוכלו ליהנות מנופים, טבע ופעילויות מותאמות גיל, הבוגרים יוכלו ליהנות מאטרקציות הכוללות הנאה רווית אדרנלין עם רכבות ערים עם ביצועים מרשימים למדי. הולנד, צרפת ואיטליה נפוצות בקרב מטיילים עם ילדים. בהולנד תוכלו לבקר במקומות ציוריים כפריים, לשוט בתעלות ולרכב בשבילי אופניים, לצפות בתחנות רוח, ללון בכפרי נופש מאובזרים היטב ולבלות באטרקציות עם בעלי חיים, פארקי שעשועים מסוגים שונים, מוזיאונים פתוחים ואתרי מיניאטורות מהמפורסמים בעולם ועוד. בצרפת תוכלו לטייל בטיול אורבני בפריז הנפלאה, לבלות יום חלומי מהאגדות בפארק היורודיסני ולנסוע דרומה לעמק הלואר לטירות שיאפשרו לכם לחזור אחורה לתקופת האבירים. באיטליה תוכלו לבקר בצפון וליהנות מזמן מהנה ורווי פעילויות באזור אגם גארדה, המציע בילוי חווייתי בפארק, פארק ספארי, אקווריום ועוד. כמובן שהמקום מציע גם חוויה קולינארית אולטימטיבית עבור הילדים, לרבות פיצות, פסטות וגלידות מהמובחרות בעולם. כל מקומות יעד אלו מציעים חופשה מלאת נופים, טבע ואטרקציות שיהפכו את החופשה למהנה לכל הגילאים.

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.

חופשה מוצלחת ובטיחותית

אמנם טיול בחו"ל עם הילדים הוא הזדמנות לחוויות צרופות לילדים ולזיכרונות מרגעים מרגשים ומהנים ביחד, שינוי השגרה היומית וקשיי הסתגלות מצד הילדים יכולים להפחית משמעותית ההנאה מהטיול הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים. מסיבה זו כדאי להתארגן מבעוד מועד לטיול ולתכנן טיול ברמת קושי שתתאים לרגליים הקטנות בהתאם להיכרות מוקדמת בטיולים בארץ. זכרו שאין מדובר במרוץ כנגד הזמן אלא בזמן איכות ביחד ולא בהכרח יהיה צורך להספיק לראות את הכל בזמן הקצוב. לצד תכנית המסלול המפורטת שתכינו, שתכלול את המקומות והאטרקציות הרלוונטיות ביותר, כדאי להכין גם תכנית גיבוי במידה ויידרשו שינויים לא צפויים בגלל שינוי מזג אוויר או מסיבות אחרות בזמן אמת. חשוב להצטייד לטיול עם כל חפצי המעבר המרגיעים של הילדים, עם תיק עזרה ראשונה מקיף ותרופות בשימוש ובגדים המתאימים לתנאי מזג אוויר שונים. במידה ואתם מטיילים עם ילדים בוגרים יחסית, תוכלו לשקול להצטרף לטיול מאורגן וליהנות מטיול בראש שקט לאורך כל הדרך. כמובן שכדאי לבחור בטיול ייעודי למשפחות כך שוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי מסלול הטיול מותאם לכל הגילאים ושתוכלו ליהנות מחברת מטיילים הומוגנית מבחינת הגילאים ותחומי העניין. בין אם תבחרו בטיול מאורגן לאיטליה או טיול מאורגן לצרפת, חשוב לוודא מראש מהם טווחי הגילאים של הילדים שכבר נרשמו לטיול על מנת לוודא שלילדכם תהיה חברה בת גילם שמקסם את הנאתם מהטיול ואת הנאתכם.

נסיעה טובה!

אולי תאהבו גם

לרוכשים עכשיו מצלמת דרך במתנה
בשווי של 350 ש"ח!