מי שהכיר עד היום את הדולומיטים רק בחופשות הסקי בחורף זה הזמן לעשות הכרות עם הדולומיטים בקיץ! לא תתחרטו ומובטח לכם שתרצו לחזור עוד ועוד!

רציתי לספר לכם על יאיר ברק ויוסי כספי שמארגנים, מובילים ומדריכים טיולי אתגר והרפתקה ברומניה ואיטליה.

יאיר ויוסי מציעים חופשה מסוג אחר בה רובכם עדיין לא התנסיתם. חופשה זו תהיה מוקדשת כולה לטיולי אתגר והרפתקה באזורים  המדהימים של הרי הקרפטים ברומניה והרי הדולומיטים בצפון איטליה. חופשה של שבוע ימים או יותר המתאימה לכל חובבי הטבע, מטיילים, מטפסים וגולשים שרוצים לטייל בהרים ובנופים עוצרי הנשימה של הקרפטים והדולומיטים. אין צורך להיות מטפס הרים מקצועי והחופשה מתאימה לכל אחד עם כושר גופני טוב, בריאות תקינה וללא פחד גבהים. אם זה משפחות עם ילדים, הורים עם בני ובנות מצווה, צעירים לפני גיוס לצבא, או אפילו לבני הגיל השלישי שרוצים להתנסות במשהו אחר, חוויתי, עוצמתי ואתגרי.

החופשה כוללת חוץ מהיכרות עם אזור הדולומיטים וחשיפה לפעילויות האתגר המגוונות האופייניות לו, שילוב תוכן והפעלות לאורך הטיול, שילוב של אתגר והנאה, יצירת תהליך קבוצתי והעצמה אישית באמצעות טיול אתגרי, היכרות אינטימית "אחרת" בין חברי הקבוצה והענקת משמעות לחוויות ברמה האישית  והקבוצתית.

המסלולים יכולים להיות גמישים ומותאמים לכל אחד ואחת על פי העדפות אישיות ובהתאם לניסיון ולכושר הגופני. החופשה המוצעת מורכבת משילוב של טרקים בהרים בהם נבלה מספר ימים במסלולי ויה פראטה (Via Ferrata) שהם מסלולי הליכה בגובה רב אשר בחלקם שבילים צרים בהם הולכים, עולים ויורדים בסולמות מתכת עם רתמות היקשרות ואבטחה לכבלי מתכת המעוגנים לסלעים. במסלולים אלו ניתן לשלב לינה בבקתות על ההרים ברמה גבוהה של שירות הכוללות חדרים עם מיטות קומתיים, מצעים, שמיכות וכריות, מקלחות עם מים חמים וחדרי אוכל עם מטבח מקומי ותפריט מגוון, טרסה להרגעות לאחר יום הליכה מפרך ובר משקאות. החופשה תכלול גם מספר ימים בהם נבלה במסלולי קניונינג (Canyoning) שהם מסלולי הליכה בנחלים וקניונים עם מים זורמים ומפלים בגבהים שונים בהם אנו מחליקים במגלשות טבעיות, קופצים מבריכה לבריכה, יורדים בחבלים באופן איטי ומבוקר או סתם צפים להנאתנו במורד הזרם בין הסלעים והעצים. פעילות זו מבוצעת עם חליפות ניאופרן להגנה מפני הקור, חגורות הצלה, רתמות אבטחה וקסדות מגן ומותאמת באופן אישי בהתאם לגיל ולניסיון.

זהו פארק שעשועים ואתגר אחד גדול והכל בטבע המדהים של הדולומיטים המתנשאים ממעל עם פסגות ההרים המושלגות גם בקיץ! מובטח לכם שהחיוך לא ירד לכם מהפנים במהלך כל היום.

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.

הטרקים בהרים וההליכה  בקניוני הנחלים מבוצעים עם מדריכים מקומיים מוסמכים לסוג פעילות ספציפית זו, בעלי ניסיון רב שנים והכרות מצוינת של כל המסלולים, הנחלים ותנאי מזג האוויר המשתנים בהתאם לעונות השנה.

המטרה בעזרת הקשרים אותם יאיר ויוסי בנו עם המדריכים המקומיים היא לעזור לכם להתאים אישית את זמן החופשה שלכם כדי לענות על הצרכים והרצונות שלכם כיחידים וכקבוצה. עם מטרה זו, יוסי ויאיר לא מגבילים עצמם להיות רק מדריכי הרי הדולומיטים שלכם, אלא גם מוסיפים הנחייה בפעילות קבוצתית המוקדשת להעצמה אישית, להתגברות על חסמים ופחדים, ולעיבוד החוויות ברמה האישית והקבוצתית כך שבסופו של שבוע כזה החוויה מתעצמת כפליים ונחקקת בזיכרון כאירוע מעצים, מהנה ועושה חשק לעוד ועוד!

להורים ובני ובנות מצווה מובטחת חוויה מעצימה שתתרום לחיזוק הקשר, האמון והגאווה ותיתן לנערים ולנערות (כמו גם להורים המודאגים שבינינו)  אתגרים חדשים ולא מוכרים שיתרמו להגברת הביטחון העצמי, עזרה הדדית, העלאת הערך העצמי ופרגון הדדי. הילדים יצאו לחופשה ילדים ויחזרו גברים!

לחברה הצעירים לפני גיוס, זוהי חופשה מסוג אחר, עם אתגרים פיסיים ומנטליים והתגברות על פחדים, חופשה של גיבוש חברתי בין חברי הקבוצה, היפתחות ושיתוף בחוויות וברגשות, עזרה ופרגון הדדי. זה יהיה "הטיול הקטן והעוצמתי" לפני הגיוס ולפני ה"טיול הגדול" אחרי הצבא.

לאנשים המבוגרים יותר בני ה 50+ (כמוני) זוהי חופשה חווייתית שכמותה עדיין לא עשיתם ואין שום סיבה שלא תעשו, אם אתם עם כושר גופני טוב (לא צריך להיות כל יום בחדר כושר בשביל זה), בריאות תקינה ולא מפחדים מגבהים. ההליכה במהלך היום מאומצת אבל מותאמת ליכולות של חברי הקבוצה ומובטחת לכם תמורה אדירה וחוויה אתגרית מדהימה אותה ניתן לחלוק ולשתף עם החברים הקרובים ומטיילים אחרים מכל העולם על כוס בירה במרפסת הבקתה המשקיפה על הנופים המדהימים של הדולומיטים!

לאלו מבינכם שירצו ניתן לשלב במהלך החופשה ימי מנוחה וסיורים עצמאיים בערים ובטירות העתיקות שבאזור צפון איטליה, בסמטאות ובשווקים, בחנויות ובמסעדות מעוררי העיניים והתיאבון כמו גם שילוב של יום מנוחה והרגעות במתקן ספא הגדול ביותר באזור הכולל בריכות מים חמים, סאונות רטובות ויבשות ומתקני מים שונים לילדים.

אולי תאהבו גם

לרוכשים עכשיו מצלמת דרך במתנה
בשווי של 350 ש"ח!